Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Tordera

Tordera - informace o letovisku

Tordera je menší městečko nacházející se na východě regionu Girona, na prosluněném pobřeží Costa Brava. Turisticky přitažlivé je zejména díky svým četným pamětihodnostem, ale také pro nádhernou a nedotčenou okolní přírodu. Ta je naprosto ideální pro podnikání pěších výletů, na své si zde tak přijdou i milovníci aktivně strávené dovolené.

Mezi nejvýznamnější památky města řadíme kapli Capella de Sant Ponc, na které jsou patrné vlivy baroka i romantismu.  Nenechte si ujít ani prohlídku neoklasicistního kostela Iglesia Parroquial de Sant Esteve. Ve městě se pravidelně každou neděli koná tradiční tiberský trh, kde můžete nakoupit ovoce, zeleninu, koření, ale i oblečení a potřeby do domácnosti.

Návštěvníkům je v obci k dispozici snad vše potřebné ke strávení pohodové dovolené. Najdou zde supermarket, obchody, butiky s oblečením, skvělé restaurace, bary, diskotéku, večerní zábavu i sportovní zařízení.

Pokud zatoužíte po poznání dalších zajímavých míst v oblasti, doporučujeme návštěvu Barcelony, která je vzdálena 60 km směrem na severovýchod. Přibližně 35 km na jihovýchod leží Girona, zajímavá jsou také letoviska Platja d´Aro, Lloret de Mar, Tossa de Mar nebo Blanes. Se všemi letovisky má Tordera zajištěno pravidelné autobusové spojení.

 
 

Náš tip

To nejlepší z PERU

Poznávací zájezd po stopách indiánských civilizací. Cestovat budete pronajatým autobusem s místním i českými průvodci. Ubytování v 3* hotelech se snídaní. CK Simon Tourist.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA