Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Sta Cristina d'Aro

Sta Cristina d'Aro - informace o letovisku

Letovisko Santa Cristina d´Aro leží v samém nitru pobřeží Costa Brava a je tak ideálním výchozím místem do okolních středisek, jako je například Platja d´Aro nebo Feliu de Guíxols. Městečko je situováno na severovýchodě regionu Girona a dnes v něm žije okolo 2500 obyvatel.

Největším lákadlem jsou nádherné a velmi čisté pláže. Užívat si zde tak můžete relaxace a sladkého nicnedělání nebo se aktivně věnovat vodním sportům. Díky velkému množství zátok v oblasti najdete i několik menších pláží, které jsou volně přístupné a poskytují dostatečné soukromí. Pláže mají navíc pozvolný vstup do moře, proto je vyhledávají také rodiny s malými dětmi. Koupání je umožněno v průzračně čisté vodě Středozemního moře.

Sta Cristina d´Aro nabízí návštěvníkům kvalitní zázemí i služby. Najdete zde tak vše, co potřebujete ke strávení pohodové a nezapomenutelné dovolené. Kromě restaurací, a barů zde jsou také obchody, supermarket a pravidelně se konají trhy. Každoročně se město stává dějištěm festivalu, který je nejoblíbenější událostí celého kraje. Sportovně založení jedinci se mohou věnovat například golfu na 18 jamkovém golfovém hřišti, tenisu, jezdectví nebo dalším sportovním aktivitám.

Sta Cristina d'Aro patří k pěkným, typicky španělským letoviskům, která nabízejí nespočet kulturních a zábavních činností. Z městečka je zajištěno pravidelné autobusové spojení s okolními městy a letovisky, vydat se tak můžete například do Girony či vzdálenější Barcelony.

 
 

Náš tip

To nejlepší z PERU

Poznávací zájezd po stopách indiánských civilizací. Cestovat budete pronajatým autobusem s místním i českými průvodci. Ubytování v 3* hotelech se snídaní. CK Simon Tourist.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA