Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Golf ve Španělsku

Pokud toužíte po dovolené, kde spojíte relaxaci a koupání v přímořském letovisku se skvělým golfem, bude pro vás Španělsko to pravé. Tato země totiž není známá pouze nekonečnými plážemi, nádherným mořem, flamengem a býčími zápasy, ale také skvělými možnostmi golfového vyžití.

Golf se ve Španělsku hraje s opravdovou vášní, se španělskou kulturou je tento sport spojen již několik desítek let. Rozvíjet se zde začal v roce 1950, kdy se pro něj nadchlo pár španělských aristokratů. V té době se v celém Španělsku nacházelo asi deset golfových hřišť. V roce 1956 proběhl například golfový turnaj, kterého se účastnila vrchnost, kde nechyběl Princ d´Oreléans Bourbon, bratranec Conde de Barcelona nebo Franco, který byl uchazečem o španělský trůn. Turistům a běžným lidem začal být golf přístupný až po roce 1960, kdy došlo k rozvoji v tomto odvětví. V dnešní době si může golf zahrát naprosto kdokoliv, kdo o něj bude mít zájem.

Největší koncentrace golfových hřišť je v blízkosti pobřeží, v turisticky oblíbených oblastech, jako je Costa del Sol, Costa Brava, Costa Blanca, Costa del Maresme a další. Všechna golfová hřiště jsou snadno dostupná, takže si od moře můžete odskočit zahrát. Na své si přijdou golfoví profesionálové, ale i začátečníci, kteří ještě kouzlu tohoto sportu tak úplně nepropadli. V areálech nechybí samozřejmě veškerý související servis včetně golfových akademií, kde se můžete přihlásit do kurzu pod vedením profesionálního hráče. V restauracích bude postaráno o vaše hladové žaludky a ve wellness centrech o zmožená těla.

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA