Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Villarrubia

Villarrubia - informace o městě

V andaluské provincii Córdoba se rozkládá malebné městečko Villarrubia, kde žije přibližně 3500 stálých obyvatel. Setkání s místními obyvateli pro vás bude velmi příjemným zážitkem, jelikož jsou pohostinní a k turistům většinou vstřícní.  Městečko se pyšní bohatou historií a jedinečnou andaluskou atmosférou. Villarrubia je situována ve vnitrozemí ve výšce 111 metrů nad mořem.

Kolem se rozprostírá kopcovitá krajina, jež láká milovníky pěší turistiky a dlouhých procházek. Nedotčená příroda a množství zeleně jen dotváří krásný vzhled této malebné krajiny. Můžete si zde tedy užít báječnou, klidnou a ničím nerušenou dovolenou daleko od ruchu a shonu velkoměst. Turistům je zde k dispozici supermarket, obchody, restaurace, bary a kavárny. 

Navštívit můžete město Córdoba ležící asi 15 km na západ. Město se pyšní osobitým kouzlem, množstvím cenných historických památek a máte možnost zde poznat typický a pravý andaluský život. V centru města se můžete kochat impozantní Mezquitou, která je zdejší hlavní atrakcí. O více jak 100 km dále se nachází Málaga nebo Sevilla, které jistě stojí za návštěvu.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA