Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Cacin

Cacin - informace o obci

V prosluněné Andalusii se na jihu Španělska rozkládá půvabná obec Cacin s přibližně 400 obyvateli. Oblast je vyhledávaná jak v létě, tak i v zimě. V 70 km vzdálené Sieře Nevadě najdete významné lyžařské středisko, kde je vám k dispozici několik vleků, 15 sedačkových a 2 kabinkové lanovky. Dolní stanice lanovky se nachází v nadmořské výšce 2100 metrů.

Celkem se lyžaři mohou prohánět po 76 km lyžařských sjezdovek nejrůznějších obtížností. Kromě sjezdových tratí jsou přichystány také tratě běžkařské v délce 4 km. Z dalších služeb, které lyžařské středisko nabízí, jmenujme například, lyžařskou či snowboardovou školu pro děti i dospělé, sněhový park, halfpipe atd.

V létě tyto hory přitahují zase milovníky pěší turistiky. Kochat se můžete překrásnou a nedotčenou okolní krajinou. Cacin je tak ideální pro všechny aktivní turisty, kteří chtějí strávit dovolenou obklopeni přírodou a být daleko od ruchu velkých měst. Dýchne zde na vás příjemná a pohodová atmosféra a všechny starosti pustíte za hlavu.

Pokud se budete chtít vypravit za poznáním dalších zajímavých míst této oblasti, navštivte 43 km vzdálenou Granadu. Granada patří mezi nejnavštěvovanější lokality v Andalusii. Je to stále se rozvíjející a dynamické město, které si však stále uchovává svůj historický ráz a půvab. Díky univerzitě je město po celý rok plné studentů, díky nimž se zde rozvíjí také kulturní a noční život. Za návštěvu rozhodně stojí také nedaleká Alhama de Granada i o něco vzdálenější Málaga.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA