Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Castillo de Locubín

Castillo de Locubín - informace o obci

V andaluském vnitrozemí se ve výšce 700 metrů nad mořem nachází malebná vesnička Castillo de Locubín, kde žije přes 5 tisíc obyvatel. Castillo je klidná obec, která je ideálním místem pro dovolenou pro všechny, kdo si chtějí odpočinout od ruchu a shonu velkoměst. Načerpáte sílu z nedotčené krajiny porostlé olivovými háji a bujnými lesy, která se rozkládá všude kolem.

Pro turisty je zde připraveno dostatečné a kvalitní zázemí i služby. Ubytování kromě hotelů a apartmánů poskytuje také starý venkovský dům ležící asi 5 km od centra obce. Ve městečku najdete několik obchodů s potravinami a základním zbožím, supermarket, četné restaurace a bary.

Mezi nejzajímavější památky města řadíme kapli Jesus Nazareno, nemocnici řádu Calatrava či kostel San Pedro. Nad městem se tyčí starý hrad La Villeta a turisticky přitažlivý je rovněž most přes řeku San Juan. Oblast je také známá svými četnými archeologickými nalezišti.

Jestliže chcete poznat další zajímavý místa této části Andalusie, není nic jednoduššího než si pronajmout auto a vydat se například do města Jaén, Granady nebo Córdoby.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA