Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Las Gabias

Las Gabias - informace o destinaci

Malebná vesnička Las Gabias se nachází v nadmořské výšce 677 metrů ve vnitrozemí Andalusie. Obec má velmi výhodnou polohu, proto je vyhledávaná jak v létě, tak i v zimních měsících. V létě si zde můžete užívat relaxace na 68 km vzdálených plážích nebo se věnovat pěší turistice v nedalekých horách. Zima sem láká především lyžaře a snowboardisty, kteří se jezdí vydovádět do 39 km vzdáleného lyžařského střediska Sierra Nevada. Tyto podmínky dělají z Las Gabias ideální místo pro dovolenou.

V lyžařském středisku je vám k dispozici několik vleků, 15 sedačkových a 2 kabinkové lanovky. Dolní stanice lanovky se nachází v nadmořské výšce 2100 metrů. Celkem se lyžaři mohou prohánět po 76 km lyžařských sjezdovek nejrůznějších obtížností. Kromě sjezdových tratí jsou přichystány také tratě běžkařské v délce 4 km. Z dalších služeb, které středisko nabízí, jmenujme například, lyžařskou či snowboardovou školu pro děti i dospělé, sněhový park, halfpipe atd.

Milovníci golfu jistě ocení golfové hřiště rozprostírající se přibližně 5 km daleko. Jestliže toužíte poznat ještě další zajímavá místa této části Andalusie, stačí se vypravit do 10 km vzdálené Granady, nebo 133 km vzdálené Málagy.  Asi jen 5 km odtud leží městečko Armilla.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA