Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

San José del Valle

San José del Valle  - informace o městě

Na jihu Španělska se v samém srdci andaluské provincie Cádiz rozkládá 4 tisícové městečko San José del Valle. Samo o sobě by nebylo ani tak zajímavé, ale jeho okolí ukrývá krásné historické i přírodní poklady. San José del Valle se tak stalo skvělou základnou pro jejich poznávání.

Městečko leží asi 60 kilometrů východně od Cádizu a 15 kilometrů od Arcos de la Frontera. V centru najdete supermarket, obchody, restaurace, bary i kavárny. Krajina, v níž je město zasazeno, je odpradávna využívaná pro zemědělství a nedaleké nízké pohoří Sierra de las Cabras je zase vhodné pro pastevectví. Kromě toho je také velkým lákadlem pro milovníky pěší turistiky. Za návštěvu stojí rovněž přírodní park Los Alcornocales, akvadukt El Tempul a přehrady Los Hurones a Guadalcín.

Asi 6 kilometrů od centra San José del Valle stojí středověký hrad Castillo de Gigonza, který se podařilo dochovat ve velmi dobrém stavu. Další významnou památkou je karmelitánský klášter z 18. století, kostel San José a kaple Mimbrales. Oblast v okolí města proslula také sirnými lázněmi Los Baños de Aguas Sulfurosas a starými mlýny. Nejbližší letiště se nachází v městečku Jerez de la Frontera vzdáleném 30 kilometrů.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA