Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Sedella

Sedella - informace o obci

Sedella je malá obec nacházející se ve vnitrozemí Andalusie, na jihu Španělska. Je situovaná ve výšce 698 metrů nad mořem a trvale zde žije okolo 500 obyvatel. Každého, kdo sem zavítá, jistě uchvátí okolní jedinečná příroda, která nabízí nespočet způsobů, jak si pořádně užít dovolenou.

I když je to odtud asi 15 km k pobřeží Středozemního moře, nudit se zde rozhodně nebudete. Obec leží na úpatí pohoří Sierra de Tejeda s vrcholem hory La Maroma v pozadí. V nabídce je tak pestrá škála sportovních činností, možností pěší turistiky i cyklistických výletů. V tomhle směru se bez problémů vyrovná všem pobřežním letoviskům.

Navíc se v Sedella nachází i několik významných pamětihodností, které jistě stojí za návštěvu. Staré jádro obce z velké části pamatuje na arabskou nadvládu, je protkáno klikatými a úzkými uličkami a lemováno domky zdobenými květinami.

V centru obce je připraveno množství restaurací nabízejících místní jedinečnou gastronomii. Déle jsou zde bary, obchody, krámky, supermarket, diskotéky a noční kluby. Pokud byste chtěli poznat další atraktivní lokality kraje, doporučujeme návštěvu města Málaga, které je odtud vzdáleno asi 60 km. Zajímavá jsou také letoviska Nerja, Algarrobo nebo Torre del Mar.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA