Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Padul

Padul - informace o městě

Na jihu Španělska se v andaluském regionu Granada rozkládá městečko Padul. Je situováno v údolí Valle de Lecrin nedaleko Středozemního moře, které nádherně kontrastuje s přilehlým pohořím Sierra Nevada. Právě toto pohoří sem přitahuje množství pěších turistů a milovníku toulání se v přírodě. Krajina kolem je porostlá převážně citrusovníky a olivovníky.

V oblasti je možné navštívit několik tisíc let staré iberské naleziště uhlí, které se stalo vyhledávanou turistickou atrakcí. Pro turisty je zde přichystáno kvalitní zázemí a služby v podobě ubytovacích kapacit, restaurací, obchůdků a příjemných barů. Padul však ukrývá také spoustu lákavých pamětihodností. 

Nedaleko Padulu můžete navštívit řadu obcí arabského původu, jako je například Izbor, Gujat, Cozjivar, Faraguit nebo Mondujar, kde najdeme termální prameny. Přibližně 55 km odtud se rozkládá město Granada, 55 km je vzdáleno pobřežní středisko Almuňécar. Pokud zatoužíte po koupání v moři a budete si chtít vychutnávat relaxaci na pláži, navštivte 50 km vzdálené pláže v Montril.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA