Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Villamartín

Villamartín - informace o letovisku

Na jihozápadě Španělska se v blízkosti pobřeží Costa de la Luz rozkládá městečko Villamartín, které je známou rekreační zónou plnou moderních vilek, rodinných domů a penzionů. Villamartín neleží přímo na pobřeží, ale několik kilometrů směrem do vnitrozemí, v blízkosti vodní nádrže Embalse de Bornos, která vznikla v roce 1961.

V centru Villamartínu najdete vše potřebné pro pohodovou dovolenou. K dispozici máte supermarket, restaurace, diskotéku i podniky s večerní zábavou. V současnosti žije ve Villamartínu okolo 12 tisíc obyvatel.

Villamartín se však proslavil úžasným 18 jamkovým golfovým hřištěm, které navštěvují tak profesionální, tak i amatérští golfisté. Od svého založení v roce 1972 se postupně stalo jedním z nejznámějších a nejzavedenějších hřišť v celém Španělsku. Roku 1994 dokonce hostilo pohár Mediterranean Open, jehož vítězem se stal José María Olazabal. První desítka jamek je výše položená a nabízí tak hráčům možnost pokochat se nádhernými výhledy do okolí. Zbylé jamky jsou schovány v kopcích. Za nejobtížnější jsou považovány jamky číslo 14 a 17. Celé hřiště je bohatě osázeno stromy a keři, vyskytují se zde borovice, cypřiše, olivovníky, růže a řada dalších.

Z Villamartínu to není daleko do městeček Arcos de la Frontera, Jerez de la Frontera, Cádiz a San José del Valle, které si zachovávají svou jedinečnou atmosféru a starodávný půvab. Destinace má navíc výhodnou polohu nedaleko písečných pláží táhnoucí se v délce několika kilometrů podél pobřeží. Na pláži se můžete oddávat relaxaci ponořeni do zlatavého písku, nebo vyzkoušet všemožné vodní sporty.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA