Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Villamartín

Villamartín - informace o letovisku

Na jihozápadě Španělska se v blízkosti pobřeží Costa de la Luz rozkládá městečko Villamartín, které je známou rekreační zónou plnou moderních vilek, rodinných domů a penzionů. Villamartín neleží přímo na pobřeží, ale několik kilometrů směrem do vnitrozemí, v blízkosti vodní nádrže Embalse de Bornos, která vznikla v roce 1961.

V centru Villamartínu najdete vše potřebné pro pohodovou dovolenou. K dispozici máte supermarket, restaurace, diskotéku i podniky s večerní zábavou. V současnosti žije ve Villamartínu okolo 12 tisíc obyvatel.

Villamartín se však proslavil úžasným 18 jamkovým golfovým hřištěm, které navštěvují tak profesionální, tak i amatérští golfisté. Od svého založení v roce 1972 se postupně stalo jedním z nejznámějších a nejzavedenějších hřišť v celém Španělsku. Roku 1994 dokonce hostilo pohár Mediterranean Open, jehož vítězem se stal José María Olazabal. První desítka jamek je výše položená a nabízí tak hráčům možnost pokochat se nádhernými výhledy do okolí. Zbylé jamky jsou schovány v kopcích. Za nejobtížnější jsou považovány jamky číslo 14 a 17. Celé hřiště je bohatě osázeno stromy a keři, vyskytují se zde borovice, cypřiše, olivovníky, růže a řada dalších.

Z Villamartínu to není daleko do městeček Arcos de la Frontera, Jerez de la Frontera, Cádiz a San José del Valle, které si zachovávají svou jedinečnou atmosféru a starodávný půvab. Destinace má navíc výhodnou polohu nedaleko písečných pláží táhnoucí se v délce několika kilometrů podél pobřeží. Na pláži se můžete oddávat relaxaci ponořeni do zlatavého písku, nebo vyzkoušet všemožné vodní sporty.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA