Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Alhendín

Alhendín - informace o středisku

V prosluněné Andalusii se na jihu Španělska rozkládá obec Alhendín. Je situovaná v nadmořské výšce 739 metrů a díky skvělé poloze je vyhledávaná jak pro letní tak i zimní turistiku. Necelých 60 km odtud se nachází krásné dlouhé písečné pláže a o něco blíže je to do pohoří Sierra Nevada. Tam si můžete užívat lyžování ve vybaveném středisku.

Kromě lyžování v této horské oblasti můžete provozovat ještě mnoho dalších sportů, jako je třeba snowboarding nebo běžecké lyžování. Připraven je zde sněhový park i 4 km dlouhá běžecká stopa. Středisko nabízí řadu služeb, jako je například lyžařská škola pro děti i dospělé. V létě tyto hory přitahují zase milovníky pěší turistiky. Kochat se můžete překrásnou a nedotčenou okolní krajinou. Alhendín je tak ideální pro všechny, kteří chtějí strávit dovolenou obklopeni přírodou a být daleko od ruchu velkých měst.

Pokud se budete chtít vypravit za poznáním dalších zajímavých míst této oblasti, navštivte 11 km vzdálenou Granadu. Granada patří mezi nejnavštěvovanější lokality v Andalusii. Je to stále se rozvíjející a dynamické město, které si však stále uchovává svůj historický ráz a půvab. Díky univerzitě je město po celý rok plné studentů, díky nimž se zde rozvíjí také kulturní a noční život.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA