Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Almedilla

Almedilla - informace o lokalitě

Na jihovýchodě andaluského regionu Córdoba se rozkládá menší obec Almedilla, kterou obklopuje nádherná krajina posetá olivovými háji a porostlá nedotčenou přírodou. Almedilla totiž spadá pod přírodní chráněnou oblast Subbetica, kde jsou ideální podmínky pro pěší turistiku a četné výlety po značených stezkách. Kromě přírodních krás tato oblast ukrývá také významná archeologická naleziště. V roce 1867 zde bylo objeveno 253 hrobů, jež byly uspořádány jako římská Akropolis.

Na své si zde přijdou také milovníci rybolovu, kteří zde nejčastěji loví říční pstruhy. Turistům je ve městečku poskytnuto dostatečné zázemí a služby, potřebné pro strávení pohodové a ničím nerušené dovolené. Najdete zde četné restaurace a bary lákající k ochutnávce tradičních jihošpanělských pokrmů nebo vína. Ve zdejších obchůdcích a supermarketech najdete vše, na co si jen vzpomenete.

Jestliže máte k dispozici auto, nevynechejte návštěvu 113 km vzdálené Córdoby nebo 60 km vzdálené Granady.  Nedaleko leží také městečko Priego, se kterým má Almedilla dobré autobusové spojení.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA