Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Los Villares

Los Villares - informace o destinaci

Ve vnitrozemí Andalusie se jižně od Córdoby nachází malinkatá vesnička Los Villares, která má jen stovku obyvatel. Je situována v chráněné oblasti Sierras Subbeticas, nedaleko pohoří Sierra de Horconera, kde se nachází i nejvyšší hora této provincie. Do Los Villares by měli zavítat především ti, kdo vyhledávají pěší turistiku, pohodu, klid a venkovskou atmosféru bez dopadů moderní civilizace. Los Villares spadá pod obec Peza.

Zajímavostí této vesničky je, místní obyvatelé v referendu dokonce odmítli, aby zde telefonní operátor postavil anténu na přijímání mobilního signálu. Z Los Villares si tedy mobilem nezavoláte. Mobilní telefony odmítli zejména starší obyvatelé a to z důvodu obav o své zdraví.

Los Villares můžete navštívit v kteroukoliv roční dobu a nudit se jistě nebudete. Jak v létě, tak i v zimě zde najdete spoustu možností sportovního vyžití. Vesnička leží v nadmořské výšce 600 metrů, proto se odtud naskýtá krásný výhled na okolní krajinu. Na rozsáhlých lánech se zde pěstují olivovníky, ze kterých se následně vyrábí i olivový olej.

Přestože je Los Villares jen malinká vesnička, s ostatními obcemi a městy ji spojují kvalitně vybudované silnice.  Asi 90 km odtud leží Córdoba, 75 km Granada a asi 140 km Sevilla.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA