Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Los Villares

Los Villares - informace o destinaci

Ve vnitrozemí Andalusie se jižně od Córdoby nachází malinkatá vesnička Los Villares, která má jen stovku obyvatel. Je situována v chráněné oblasti Sierras Subbeticas, nedaleko pohoří Sierra de Horconera, kde se nachází i nejvyšší hora této provincie. Do Los Villares by měli zavítat především ti, kdo vyhledávají pěší turistiku, pohodu, klid a venkovskou atmosféru bez dopadů moderní civilizace. Los Villares spadá pod obec Peza.

Zajímavostí této vesničky je, místní obyvatelé v referendu dokonce odmítli, aby zde telefonní operátor postavil anténu na přijímání mobilního signálu. Z Los Villares si tedy mobilem nezavoláte. Mobilní telefony odmítli zejména starší obyvatelé a to z důvodu obav o své zdraví.

Los Villares můžete navštívit v kteroukoliv roční dobu a nudit se jistě nebudete. Jak v létě, tak i v zimě zde najdete spoustu možností sportovního vyžití. Vesnička leží v nadmořské výšce 600 metrů, proto se odtud naskýtá krásný výhled na okolní krajinu. Na rozsáhlých lánech se zde pěstují olivovníky, ze kterých se následně vyrábí i olivový olej.

Přestože je Los Villares jen malinká vesnička, s ostatními obcemi a městy ji spojují kvalitně vybudované silnice.  Asi 90 km odtud leží Córdoba, 75 km Granada a asi 140 km Sevilla.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA