Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Pizarra

Pizarra - informace o obci

Ve vnitrozemí prosluněné španělské Andalusie se rozkládá malá obec Pizarra, jejíž název je pravděpodobně odvozen od jména významného španělského dobyvatele Francisca Pizarra. Své návštěvníky upoutá především nádhernou a malebnou, typicky andaluskou architekturou s bílými domky.

Zajímavé je rovněž okolí, kde se vyskytuje jedinečná fauna a flóra. Pizarra totiž leží na břehu řeky Guadalhorce, na úpatí pohoří Sierra del Hacho. I když je to odtud asi 20 km k pobřeží Středozemního moře, nudit se zde rozhodně nebudete. V nabídce je pestrá škála sportovních činností, možností pěší turistiky i cyklistických výletů.

V centru Pizarra je mnoho obchodů, restaurací, barů a zajímavých pamětihodností. Rozhodně si zajděte do místního muzea, které je vystavěno v typickém andaluském stylu.

Pokud byste chtěli poznat další atraktivní lokality kraje, doporučujeme návštěvu města Málaga, které je odtud vzdáleno asi 40 km. Zajímavá jsou také letoviska Coin, Antequera, Ronda nebo Torremolinos. S těmito destinacemi je z Pizarra zajištěno pravidelné autobusové spojení.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA