Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Laroles

Laroles - informace o obci

Na jihovýchodě Andalusie se v regionu Granada rozkládá malá vesnička Laroles, kde žije přibližně 1 tisíc obyvatel. Místní obyvatelé se živí především chovem dobytka a zemědělstvím. Vesnička je situována v nadmořské výšce 1082 metrů a poskytuje tak nádherný výhled na okolní kopcovitou krajinu.  Laroles by měli navštívit zejména ti, kdo milují pěší a horskou turistiku nebo agroturistiku.

Ubytování poskytují většinou staré venkovské statky, kde se můžete seznámit s tradičním způsobem života na španělském venkově a dokonce se zapojit do každodenních prací. Díky ideální poloze v horách je Laroles vyhledáváno jak v létě, tak i v zimních měsících. Odtud není daleko k plážím v Almuňécar či Almería stejně tak jako k lyžařskému středisku v pohoří Sierra Nevada. Kromě jedinečné přírody nabízí Laroles také mnoho zajímavých pamětihodností.

Turisté zde najdou dostatečné a kvalitní zázemí pro strávení pohodové a ničím nerušené dovolené, daleko od ruchu a shonu velkoměst. K dispozici jim je několik restaurací a barů, které lákají na chutné pokrmy a tzv. „tapas“ nebo skleničku domácího vína.

Za poznáním můžete vyrazit do Granady vzdálené přibližně 100 km nebo do již zmiňovaného Almuňécaru či Almeríe. S těmito městy má Laroles zavedeno i pravidelné autobusové spojení.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA