Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Iznájar

Iznájar - informace o destinaci

V centru andaluské provincie Córdoba se rozkládá malá vesnička Iznájar, kde můžete strávit velmi příjemnou a ničím nerušenou dovolenou. V jejím okolí se rozprostírá neskutečně krásná a nedotčená krajina, která sem láká hlavně milovníky pěší turistiky a pobytu v přírodě. Iznájar je situován v nadmořské výšce 539 metrů.

V této oblasti panují během letní sezóny velmi vysoké teploty okolo 30°C a v zimě teplota neklesne pod 10°C. Je zde tedy neustále teplo. Pro turisty bylo vybudováno dostatečně kvalitní zázemí v podobě, restaurací, barů, obchodů, supermarketů a ubytovacích zařízení.

Iznájar však nabízí jen krásnou přírodu a turistické atraktivity, ale také četné historické památky. Jestliže zatoužíte po koupání ve Středozemním moři a relaxaci na pláži, budete se muset vydat do 70 km vzdálené Málagy.

Na kopci nad městečkem se tyčí maurský hrad pocházející z 18. století. Vesničku obklopuje jezero Stausee, jehož malé zátoky jsou ideální pro koupání a každý zde najde svůj klid a místečko. Iznájar bývá pravidelně v letních měsících dějištěm zajímavých a tradičních „fiest“.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA