Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Otivar

Otivar - informace o obci

Na jihu Andalusie se v regionu Córdoba rozkládá malá a příjemná vesnička Otivar, kde žije kolem tisícovky obyvatel. Je obklopena jedinečnou a nedotčenou přírodou, která láká k pěším výletům a dlouhým procházkám. Kromě svěží a divoké přírody však tato oblast nabízí také spoustu zajímavých pamětihodností.

Pro turisty je zde připraveno dostatečné a kvalitní zázemí a služby. Bylo zde vystavěno mnoho ubytovacích zařízení, jsou zde četné obchůdky a krámky se suvenýry. Otivar vyhledávají hlavně mladí lidé, kteří ocení množství skvělých barů, restaurací, nočních klubů a diskoték. Bavit se zde můžete až do brzkých ranních hodin.

Otivar má ideální polohu pro poznávání dalších zajímavých lokalit Andalusie.  Z Otivaru se můžete kochat výhledem na pozoruhodnou horu Sierra del Chaparral. Pouhých 50 km jižně leží významné španělské město Granada. Granada je třetí největší španělské město nacházející se ve stejnojmenné provincii, pro kterou je typická velká rozmanitost krajiny a přírody. Na jedné straně se tyčí vrcholky pohoří Sierra Nevada s nejvyšší horou Mulhacén a na straně druhé se rozprostírají teplé pláže pobřeží Costa del Sol.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA