Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Navata

Navata - informace o obci

Na severovýchodě regionu Girona se v nadmořské výšce 145 metrů rozkládá prázdninové středisko Navata. Žije zde kolem 700 obyvatel, kteří se věnují převážně zemědělství a práci v cestovním ruchu. Tento moderní turistický resort rozkládající se na ploše 122 ha se může pochlubit jedinečnou španělskou architekturou a mnoha udržovanými pamětihodnostmi.

Navata poskytuje kvalitní služby, návštěvníci zde najdou vše potřebné pro strávení nerušené a pohodové dovolené. Najdete zde luxusní restaurace a bary, moderní sportovní i zábavní zařízení a dokonce i lázeňské centrum. Tam můžete podstoupit nejrůznější masáže, kůry pro krásu nebo se koupat v termálních bazénech. Návštěva takového zařízení rozhodně prospěje vašemu zdraví a vy se potom budete cítit jako znovuzrození.

Navata je vnitrozemské rekreační zařízení, které ze všech stran obklopují jezera a široké zelené plochy. Okolí je tak ideální pro pěší turistiku a výlety do nedotřené přírody. Sportovně založení jedinci jistě ocení zdejší mezinárodní 18 jamkový golfový klub Torremirona Resort Golf Club.

Ubytování hostů je umožněno v pěkných jednogeneračních domcích se zahradou a bazénem. Vyhlášeným hotelem je i Relais, kde můžete využívat jeho exkluzivních služeb. Z Navata je zajištěno pravidelné autobusové spojení s okolními městy a letovisky. Asi 10 km odtud se nachází například známé středisko Figueres. O něco vzdálenější jsou větší města jako Girona (35km) nebo Barcelona (130 km).

 
 

Náš tip

To nejlepší z PERU

Poznávací zájezd po stopách indiánských civilizací. Cestovat budete pronajatým autobusem s místním i českými průvodci. Ubytování v 3* hotelech se snídaní. CK Simon Tourist.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA