Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Costa del Garraf - informace o oblasti

Nádherné pobřeží Costa del Garraf leží 40 km jihozápadně od Barcelony a 60 km severovýchodně od Tarragony. Jméno Costa del Garraf nese také rybářská obec, která byla domovem mnohých umělců, kteří zde kdysi žili. Tato velmi krásná oblast je jednou z nejhodnotnějších ve Španělsku. Její Sitges je jedno z nejznámějších a nejoblíbenějších rekreačních středisek.

Krajina v okolí El Pla del Penedes je velmi rozmanitá. V této části pobřeží Costa del Garraf se nachází spousta krásných míst. El Pla del Penedes je tradičně zemědělská oblast, kterou najdete v severní části Španělska v Katalánsku. El Pla del Penedes vás nadchne nejen svou jedinečností, napáditostí a skvělou gastronomií, ale i báječnou a nenapodobitelnou atmosférou.

Poslední neděli v červenci se v El Pla del Penedas koná největší a nejživější slavnost tohoto kraje, při které jsou oslavováni patroni tohoto městečka. Můžete zde také navštívit významné architektonické památky, např. kostel - La Iglesia románica de Santa Maria Magdalena del Pla z 11. století nebo La Iglesia Parroquial.

Průměrné teploty na pobřeží Costa del Garraf dosahují 16 °C. Je zde nákupní středisko, obchody, mnoho restaurací, barů, diskoték a možností večerní zábavy. Nenechte si ujít návštěvu místního muzea. Je zde velké množství zařízení pro zábavu a sportovní aktivity. Využijte také příležitosti zahrát si golf (6 km) či navštívit nádhernou písečnou pláž nebo Aquapark "Acuatic Paradis". Costa del Garraf je skvělé pobřeží, kde se můžete potápět, plachtit, surfovat nebo jen relaxovat, na některé z krásných písečných pláží.

 
 

Náš tip

To nejlepší z PERU

Poznávací zájezd po stopách indiánských civilizací. Cestovat budete pronajatým autobusem s místním i českými průvodci. Ubytování v 3* hotelech se snídaní. CK Simon Tourist.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA