Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Segur de Calafell

Segur de Calafell - informace o letovisku

Segur de Calafell je jakýmsi předměstím města Calafell nacházejícím se na východě regionu, na pobřeží Costa Dorada. Letovisko po celý rok vyniká hlavně svým klidem a pohodovou atmosférou. Během hlavní sezóny se však značně zvýší počet obyvatel a z poklidného Segur de Calafell se stává rušné letovisko se spoustou možností zábavy i sportovního vyžití.

Největším lákadlem je pěkná písečná pláž táhnoucí se v délce 2 km. Díky pozvolnému vstupu do moře je ideální pro malé děti i nezkušené plavce. Je zde mnoho možností sportovního vyžití, vyzkoušet můžete windsurfing, potápění, šnorchlování, kanoistiku, plachtění, vodní lyžování nebo populární parasailing. Věnovat se zde můžete také rybaření v moři. Za malý poplatek máte možnost si pronajmout lehátka a slunečníky. Koupání je umožněno v průzračně čisté vodě Středozemního moře.

V centru střediska je vám k dispozici supermarket, obchody, restaurace, bary a shlédnout můžete i zajímavé pamětihodnosti. Pokud zatoužíte po poznání dalších zajímavých míst v oblasti, doporučujeme návštěvu Tarragony, která je vzdálena 35 km směrem na severovýchod. Přibližně 80 km jihozápadně leží Barcelona, zajímavá jsou ale také městečka El Vendrell, Cunit, Cubelles nebo Vilanova i la Geltrú. V sousedství se rozkládá obec Segur de Calafell, která je jakýmsi předměstím Calafellu.

Vypravit se můžete na vyjížďku lodí podél pobřeží Costa Brava a kochat se překrásnými skalnatými zátokami. Přitažlivý je rovněž 25 km vzdálený Akvapark s tobogány, bazény a dalšími vodními atrakcemi pro děti i dospělé. Nevynechejte ani tematický park Port Aventura, který byl ve stylu Disneylandu vytvořen filmovým studiem Universal Studios. Návštěvníci se zde mohou pobavit na atrakcích, jako je maxicentrifuga. Prostředí je inspirováno známými filmy. Port Aventura je vzdálen přibližně 50 km. Ve městě Sitges jsou možností hraní golfu.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA