Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Coma-ruga

Coma-ruga - informace o letovisku

Asi 80 km jihozápadně od hlavního katalánského města Barcelona se rozkládá zajímavé letovisko Coma-ruga.  Žije zde kolem 7 tisíc obyvatel, jejichž hlavním zdrojem obživy je především turistický ruch a rybolov. Coma-ruga leží přímo na pobřeží Costa Dorada, které zaručuje příjemné a stálé teploty po celý rok.

V centru městečka naleznete četné obchůdky se všemožným zbožím, supermarkety, kvalitní restaurace, bary i zábavní centra. Navštívit tak můžete diskotéky, noční kluby a další podniky. Ve městě však narazíte i na zajímavé pamětihodnosti. Neměli byste vynechat návštěvu muzea Pai Casals nebo místního pouličního trhu. Město dnes svým návštěvníkům nabízí jedinečnou dovolenou se spoustou zábavy.

Hlavním lákadlem této přímořské obce jsou 7 km dlouhé, krásné a čisté pláže, které mají pozvolný vstup do moře. Užívat vodních radovánek si tak zde mohou malé děti i nezkušení plavci. Coma-ruga je centrem nejrůznějších vodních sportů jako je jachting, plachtění, surfing, jízda na vodních lyžích a mnoho dalších. Za malý poplatek je možné si na pláži pronajmout lehátka a slunečníky.

Z Coma-ruga lze podnikat zajímavé výlety do okolí. Doporučit můžeme například návštěvu 80 km vzdálené Barcelony nebo 20 km vzdálené Tarragony. Poblíž střediska najdeme další prázdninová letoviska jako je třeba Calafell, El Vendrell nebo Sitges, kde máte možnost si zahrát golf. Pokud máte děti, vyrazte s nimi do zábavního parku Port Aventura (25km), kde se mohou pobavit na atrakcích, jako je maxicentrifuga. Tento tematický park byl vytvořen ve stylu Disneylandu filmovým studiem Universal Studios. Jeho prostředí čerpá inspiraci ze známých filmů.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA