Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Roda de Bara

Roda de Bara - informace o letovisku

Na pobřeží Costa Dorada se ve východním Katalánsku nachází známá a oblíbená obec Roda de Bara. Je situována asi 2 km od moře a žije zde okolo 3 tisíc obyvatel. Na pláže se můžete dostat příjemnou pěší procházkou nebo využít pravidelné autobusové linky. Pláže jsou zde písečné a disponují nejrůznějšími zábavními atrakcemi. Mají pozvolný vstup do moře a za malý poplatek si na nich můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Roda de Bara je tak vhodná především pro rodiny s dětmi.

Aktivnější jedinci mohou využít široké nabídky vodních sportů nebo si dopřát pěší či cyklistický výlet po okolí. Potěšeni budou jistě i milovníci potápění a šnorchlování, kteří v průzračně čistém Středozemním moři mohou pozorovat pestrost života pod hladinou.

Centrum městečka je plné obchůdků, barů, restaurací a najdete tam i supermarket. O večerní zábavu se postarají místní diskotéky, kluby s živou hudbou a tancem nebo jiné noční podniky. Roda de Bara rozhodně není místem, kde byste se měli nudit.

Pokud byste přesto zatoužili poznat ještě další zajímavá místa v kraji, doporučujeme vyrazit do Barcelony nebo Tarragony, která je vzdálena cca 20 km. Z Roda de Bara je zajištěno pravidelné autobusové spojení s okolními letovisky, jako je třeba Coma-ruga, Calafell, Torredembarra nebo El Vendrell.

Asi 40 km odtud je vzdálen zábavní tematický park Port Aventura, který byl ve stylu Disneylandu vytvořen filmovým studiem Universal Studios. Návštěvníci se zde mohou pobavit na atrakcích, jako je maxicentrifuga. Prostředí je inspirováno známými filmy a potěší především mladší generace.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA