Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Camarles

Camarles - informace o letovisku

Camarles je malé městečko nacházející se na jihovýchodě Katalánska, v blízkosti krásného pobřeží Costa Dorada. Pláže Středozemního moře jsou vzdáleny cca 3 km. Provozovat zde můžete nejrůznější druhy vodních sportů, jako je vodní lyžování, jízda na skútrech, šlapadlech, paragliding nebo surfing. Věnovat se zde můžete ale také mnoha dalším sportovním činnostem, jako je pěší turistika, cykloturistika, tenis nebo golf.

V centru obce se nachází řada obchodů s nejrůznějším zbožím, supermarket, kvalitní restaurace a bary. Pro návštěvníky je zde připraveno kvalitní zázemí v podobě ubytovacích i zábavních zařízení.

Asi kilometr od Camarles se rozkládá Národní park Parc Natural del Delte de l´Ebre. Tato přírodní chráněná oblast je pokrytá rýžovými poli, která jsou hlavním zdrojem příjmů zdejších obyvatel.

Delta řeky Ebro je přírodní rezervací, která se stala domovem a hnízdištěm pro mnoho druhů ptáků. Jedněmi ze vzácných obyvatel jsou například plameňáci. Řeka je velmi bohatá na ryby, proto je vyhledávanou lokalitou hlavně pro rybáře. V řece se loví především sumci, candáti, kapři, bílá ryba a některé druhy táhnoucích mořských ryb. Konají se zde speciální kurzy rybolovu jak v moři, tak i ve sladkovodních vodách.  Rybáři mají možnost si zde pronajmout středně velké rybářské čluny pro pobřežní lovení, které je maximálně do 60 mil od pobřeží. Dále jsou zde k dispozici lodě pro lov velkých exemplářů v moři i v řece.

Pokud zatoužíte po poznání dalších zajímavých míst v oblasti, doporučujeme návštěvu Tarragony, která je vzdálena 65 km směrem na jihovýchod. Přibližně 160 km na jihovýchod leží Barcelona, zajímavá jsou také městečka Salou, Tortosa nebo L´Ampolla.

Pokud máte k dispozici auto, navštivte zábavní park Port Aventura, který byl ve stylu Disneylandu vytvořen filmovým studiem Universal Studios. Návštěvníci se zde mohou pobavit na atrakcích, jako je maxicentrifuga. Prostředí je inspirováno známými filmy.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA