Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Creixell

Creixell - informace o letovisku

Na španělském pobřeží Costa Dorada leží malá obec Creixell, které je velmi oblíbená nejen u Španělů, ale také u zahraničních turistů ze všech koutů Evropy. Toto krásné středisko se pyšní dlouhou pláží, jež se vyznačuje velmi jemným pískem. Původně zde stával jen středověký rybářský přístav, který se postupem času proměnil v prázdninové centrum, které je hlavně v letní sezóně v obležení turistů. Jsou zde však ideální podmínky pro celoroční dovolenou.

Na pláži se můžete věnovat některému z vodních sportů, jako je třeba paragliding, jízda na vodních lyžích, skútrech, surfování, potápění či šnorchlování. Koupání je umožněno v čistém a teplém Středozemním moři. Pláž má pozvolný vstup do moře, což ocení hlavně rodiny s malými dětmi a nezkušení plavci. Za malý poplatek je možné si pronajmout lehátka a slunečníky.

V centru města naleznete spoustu obchůdků s nejrůznějším zbožím i suvenýry, stojí zde supermarket a na dobré jídlo si zajděte do některé místní restaurace. V baru můžete posedět u sklenky dobrého jihošpanělského vína. Zábavu zajišťují diskotéky, kluby s živou hudbou a další noční podniky.  Historické jádro města je protkáno spletí úzkých uliček, které vás nakonec vždy dovedou na malé náměstí s dominantní radnicí. V okolí starého centra města se rozkládá mnoho kempů a vyrostly zde i moderní hotely.

Pokud zatoužíte po poznání dalších zajímavých míst v oblasti, doporučujeme návštěvu Tarragony, která je vzdálena 20 km směrem na severovýchod. Přibližně 75 km na jihozápad leží Barcelona, zajímavá jsou také městečka Torredembarra, Coma-ruga, Roda de Bara nebo Calafell.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA