Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Miami Platja

Miami Platja - informace o letovisku

Na východě Katalánska se v nadmořské výšce 22 metrů známé a vyhledávané turistické letovisko Miami Platja. Pro návštěvníky je zde připraveno vše, co potřebují ke strávení pohodové a ničím nerušení dovolené. K dispozici je jim řada ubytovacích, stravovacích, zábavních i sportovních zařízení. Miami Platja je místem, kde můžete prožít jedinečnou a nezapomenutelnou dovolenou.

Příjemné španělské klima zaručuje stálé a příjemné teploty po celý rok. Miami Platja je tak vyhledávaným rekreačním centrem v průběhu celého roku. Hlavním lákadlem je krásná písečná pláž, která má pozvolný vstup do moře, což je vhodné zejména pro rodiny s malými dětmi. Za malý poplatek je možné si pronajmout lehátka a slunečníky. Věnovat se zde můžete také vodním sportům jako je třeba potápění, plachtění, surfování nebo vodní lyžování. V průzračně čisté vodě Středozemního moře si na své přijdou také milovníci potápění a šnorchlování.

V centru obce najdete množství obchodů, butiků, supermarket, vyhlášené restaurace a bary, kde si můžete pochutnat na místních specialitách. Večerní zábava je zajištěna na diskotékách, v klubech a dalších nočních podnicích. V Miami Platja můžete rovněž obdivovat i četné pamětihodnosti. Nachází se zde také sportovní přístav l´Hospitalet de la l´Infant. Pokud rádi hrajete golf, vydejte se do 3 km vzdáleného klubu Club de Golf Bonmont Terres Noves, kde si můžete zahrát na 18 jamkovém hřišti.

Miami Platja leží asi 30 km jihozápadně od města Tarragona a 120 km od Barcelony, kam se můžete vypravit pravidelně jezdícími autobusy. Autobusové spojení je z letoviska zajištěno také do středisek Salou nebo Cambrils.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA