Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Manilva

Manilva - informace o letovisku

Manilva je poměrně rušné a turisty velmi oblíbené letovisko na pobřeží Costa del Sol. Leží v provincii Málaga, v prosluněné Andalusii. Je centrem večerní zábavy, kde na vlastní kůži poznáte, co je to andaluský temperament. Až do brzkých ranních hodin se zde můžete oddávat tanci na místních diskotékách, učit se flamengo nebo se bavit při poslechu tradičních jihošpanělských rytmů. Manilva nabízí příjemnou kombinaci kultury, sportu, přírody a výborné kuchyně.

Letovisko sice neleží přímo u vody, ale k pobřeží Středozemního moře je to asi jen 2 km. Můžete si zde proto užívat žhavého slunce, relaxace na písečných plážích i skotačení v mořských vlnách. Manilva zaujímá více než 8 km dlouhých a prostorných pláží s jemným pískem, které mají pozvolný vstup do moře a proto jsou vhodné pro rodiny s malými dětmi i nepříliš zdatné plavce. Vyzkoušet zde můžete celou řadu vodních sportů, jako je třeba surfování, plachtění, jízda na vodních lyžích, skútrech nebo šlapadlech. Na své si zde přijde opravdu každý. Pláže Sabinillas byly dokonce oceněny  Modrou vlajkou EU, což je ocenění za čistotu vody.

V blízkosti letoviska se nachází přístav jachet La Guquesa, kde můžete pozorovat luxusní jachty zámožných majitelů i obyčejné rybářské bárky. V centru Manilvy najdete množství obchodů, barů, restaurací a také pamětihodností. Mezi nejvýznamnější památky patří Sabinyjův hrad, který láká davy zvědavých turistů. V okolí obce se rozkládají rozlehlé vinice Moscatel a rozmanitá krajina je ideální pro pěší turistiku i cykloturistiku.

Asi jen 30 km od Manilvy se nachází Gibraltar, který je skvělým místem pro podnikání výletů nejen v letních měsících. Ve vzdálenosti přibližně 100 km leží hlavní město provincie – Málaga. V oblasti je řada dalších zajímavých středisek, jako je Sabinillas nebo El Castillo, které byly vystavěny v typickém andaluském stylu. Za návštěvu stojí také Algeciras, Estepona, La Linea Concepción a některá městečka nacházející se na africkém kontinentě, například Ceuta, Tarifa nebo Tanger.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA