Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Torrox Costa

Torrox Costa - informace o letovisku

Na jihovýchodě regionu Andalusie se rozkládá malá rybářská obec Torrox Costa, která je jakýmsi předměstím nedalekého městečka Torrox. Torrox je jedním z typických andaluských městeček, která se vyznačují krásnými úzkými uličkami, bílými domky a příjemnou atmosférou. Město má bohatou historii, jež dokládá množství památek. V minulosti zde byl znát velký arabský vliv. Dnes je Torrox Costa skvělým letoviskem pro strávení poklidné relaxační dovolené!

Torrox Costa leží na pobřeží Costa del Sol a nabízí nejen krásné pláže, ale také možnosti podnikat nezapomenutelné výlety do okolních historických měst. Pláže jsou tvořeny jemným pískem a mají pozvolný vstup do moře. Jsou tak vhodné pro rodiny s malými dětmi i nepříliš zdatné plavce. Vyzkoušet můžete celou řadu vodních sportů, jako je surfing, paragliding, plachtění, jízda na vodních lyžích, skútrech či šlapadlech. V průzračně čisté vodě Středozemního moře si na své přijdou i potápěči a vyznavači šnorchlování, kteří mohou pozorovat pestrý podmořský život. Za malý poplatek máte na plážích možnost si pronajmout lehátka a slunečníky.

V centru letoviska najdete mnoho obchodů, restaurací, barů, supermarket i bezpočet možností zábavy. Restaurace nabízejí široký výběr mezinárodní kuchyně, ale ochutnat můžete také místní rybí pochoutky a tradiční tapas. Spokojeni však budou i milovníci pamětihodností a kultury.

Torrox Costa leží cca 40 km východně od historické Málagy, jejíž návštěvu byste rozhodně neměli vynechat. Dalšími zajímavými letovisky, která jistě stojí za návštěvu, jsou Frigiliana, Nerja nebo Torre de Mar. Z Málagy navíc pravidelně vyplouvají lodě do Melilly, což je španělské město nacházející se na Středomořském pobřeží Severní Afriky, přesněji řečeno v Maroku. Doporučovanými výletními cíly jsou Sevilla, Granada, Córdoba, Sierra Nevada a Gibraltar. Pokud máte děti, podnikněte s nimi výlet do zábavního parku Tivoli World, který se odtud nachází asi 70 km.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA