Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Puerto de la Torre

Puerto de la Torre - informace o letovisku

Malá rybářská obec Puerto de la Torre se nachází na jihu Andalusie, na pobřeží Costa del Sol. Z původně rybářské vesničky se postupem času s přílivem zahraničních turistů stalo oblíbené přímořské letovisko, které vyhledávají především milovníci klidu a relaxace.

Hlavním lákadlem jsou dlouhé písečné pláže, které jsou díky pozvolnému vstupu do moře vhodné také pro rodiny s malými dětmi. Užívat si zde můžete celé řady vodních sportů, mezi něž patří například surfování, plachtění, potápění, šnorcholvání, jízda na vodních lyžích, skútrech a šlapadlech. Za malý poplatek je možné si na pláži pronajmout lehátka a slunečníky. Koupání je umožněno ve vlnách azurově modrého a krásně čistého Středozemního moře.

V nabídce je také celá řada plážových sportů, jako je volejbal, ale vyzkoušet zde můžete také tenis nebo minigolf.  V centru Puerto de la Torre se nachází mnoho obchodů, restaurací lákajících k ochutnávce tradičních pokrmů, barů, ale i zábavních podniků. Najdete zde prostě veškeré služby, které byste mohli potřebovat ke strávení pohodové dovolené.

Puerto de la Torre leží jen 6 km severozápadně od historické Málagy, jejíž návštěvu byste rozhodně neměli vynechat. Dalšími zajímavými letovisky, která jistě stojí za návštěvu, jsou Torremolinos, Playas de Arena, Benalmádena nebo Rincón de la Victoria. Z Málagy navíc pravidelně vyplouvají lodě do Melilly, což je španělské město nacházející se na Středomořském pobřeží Severní Afriky, přesněji řečeno v Maroku.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA