Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Rincón de la Victoria

Rincón de la Victoria - informace o letovisku

Známá rybářská obec Rincón de la Victoria leží na andaluském pobřeží Costa del Sol, asi 12 km východně od hlavního města provincie – Málagy. Mezi hlavní lákadla letoviska patří krásná plážová promenáda lemovaná řadou vyhlášených restaurací nabízejících ty nejlepší místní speciality, jako třeba pescaito frito, boqueron a las sardinas. V Rincón de la Victoria najdete vše, co byste mohli potřebovat ke strávení příjemné a pohodové dovolené. Je to středisko vhodné pro rodiny s dětmi, tak i pro mladou generaci, která vyhledává ruch a bujarou noční zábavu.

Najdete zde 2 km širokých a rozlehlých pláží tvořených jemným pískem, které mají pozvolný vstup do moře, proto jsou vhodné pro rodiny s dětmi a méně zdatné plavce. Za malý poplatek je možné si pronajmout lehátka a slunečníky nebo se věnovat některému z vodních či plážových sportů.

V městečku byste neměli vynechat návštěvu Casa Fuerte de Benzmiliana, což je jedna z nejlepších výstav vojenské architektury 18. století. Zajímavé jsou také nedaleké jeskyně Cueva del Tesoro nebo Del Higuerom, které jsou přístupné veřejnosti, a můžete v nich poznat historii staré doby kamenné. Sportovně založení jedinci si mohou zahrát golf na hřišti Anoreta golf.

Jakýmsi předměstím známého letoviska Rincón de la Victoria je Cala del Maral. Jde o původně rybářskou obec, ze které se postupem času s příchodem turistů stalo oblíbené a hojně navštěvované prázdninové středisko. Svým hostům nabízí vše, co potřebují se strávení pohodové a ničím nerušené dovolené. Najdete zde dostatek ubytovacích, stravovacích, zábavních i sportovních zařízení. Centrum je poseto obchody, supermarkety, restauracemi a bary. O večerní zábavu se postarají diskotéky, kluby s živou hudbou a tancem a další podniky.

Z Rincón de la Victoria se můžete pravidelnou autobusovou linkou dostat do okolních letovisek, jako je například již jmenované Cala de Maral, Marbella či El Palo. Asi jen 10 km směrem na západ leží Málaga a tak byl by doslova hřích ji během pobytu nenavštívit.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA