Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Nerín

Nerín - informace o obci

Nerín je malá horská vesnička nacházející se na severu španělského regionu Aragón. Je situovaná v nadmořské výšce 1281 metrů, proto poskytuje úžasný rozhled na okolní krajinu. Nedaleko se rozkládá národní park Ordesa a Monte Perdido, který je jedním z hlavních lákadel této nedotčené oblasti. 

Návštěvníci mají skvělé podmínky pro pěší a vysokohorskou turistiku, ale také pro další aktivity na čerstvém vzduchu, jako je například rafting. Sportovci si zde tedy opravdu přijdou na své. Je to ideální místo pro všechny, kdo mají rádi aktivně strávenou dovolenou. Krajina je ovšem posetá také mnoha zajímavými pamětihodnostmi, jako je kupříkladu románský kostel pocházející z 13. století. Pokochat se můžete i jedinečným uměleckým dílem vyřezávaným ze dřeva, kterému se říká Boj.

Nerín se v srpnu pravidelně stává dějištěm pouličních Slavností patronů. K významným událostem patří také svátek San Andrés, který je datován na 30.11.

Jestliže budete mít k dispozici auto, můžete se vydat za poznáním hlavního města regionu Aragón – historické Zaragozy, která je však vzdálená 198km. V okolí Nerínu najdete také několik středověkých obcí.

 
 

Náš tip

To nejlepší z PERU

Poznávací zájezd po stopách indiánských civilizací. Cestovat budete pronajatým autobusem s místním i českými průvodci. Ubytování v 3* hotelech se snídaní. CK Simon Tourist.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA