Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Sant Vicenc de Montalt

Sant Vicenc de Montalt - informace o letovisku

Městečko Sant Vicenc de Montalt se nachází na pobřeží Costa del Maresme a žije zde kolem 4500 obyvatel. Návštěvníky sem přitahují především skvělé termální lázně Caldes d´Estrac, kde můžete vyzkoušet všelijaké procedury a oddávat se relaxaci během doby, co bude pečováno o vaše tělo.

Velkým lákadlem jsou zdejší nádherné pláže, tvořené jemným pískem. V blízkosti letoviska najdeme 4 menší pláže: Playa Caldetes, Playa La Musclera, Playa Llarga a Playa Sant Vicent. Vyzkoušet zde můžete celou řadu vodních sportů, jako je windsurfing, paragliding, potápění, šnorchlování, jízda na vodních lyžích, šlapadlech či loďkách. Pozvolný vstup do moře je ideální jak pro rodiny s dětmi, tak pro nepříliš zdatné plavce. Koupání je umožněno v průzračně čisté vodě Středozemního moře.

Pláže jsou lemovány příjemnou promenádou, ze které je krásný výhled na pobřeží i sportovní přístav. Milovníci golfu mohou využít služeb nedalekého hřiště Golf Sant Vicenc se Montalt. V centru městečka najdou návštěvníci vše, co potřebují ke strávení pohodové dovolené. Kromě mnoha historických zajímavostí je zde n také řada možností kulturního vyžití. Počátkem srpna se zde každoročně koná tradiční svátek La Fiesta Mayor.

Středisko se rozkládá asi jen 35 km severně od Barcelony, kam se dostanete pravidelnou autobusovou linkou. Dobré spojení je zajištěno i s 10 km vzdáleným letoviskem Mataró.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA