Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Sant Andreu de Llavaneres

Sant Andreu de Llavaneres - informace o letovisku

Krásná menší obec Sant Andreu de Llavaneres se rozkládá na pobřeží Costa del Maresme. Je to klidné a přitom vyhledávané letovisko, jehož obliba každoročně stoupá. Pro návštěvníky je zde připraveno vše, co potřebují ke strávení pohodové dovolené.

Největším lákadlem je malá, ale hezká pláž tvořená jemným pískem. Vyzkoušet zde můžete celou řadu vodních sportů, jako je windsurfing, paragliding, potápění, šnorchlování, jízda na vodních lyžích, šlapadlech či loďkách. Pozvolný vstup do moře je ideální jak pro rodiny s dětmi, tak pro nepříliš zdatné plavce. Koupání je umožněno v průzračně čisté vodě Středozemního moře. Je zde také známý přístav jachet El Balis.

Sant Andreu de Llavaneres nabízí svým návštěvníkům kvalitní služby i bohaté kulturní a sportovní vyžití. Zahrát si zde můžete plážový volejbal, minigolf, petang, bowling, tenis nebo i stolní tenis. K dispozici je také veřejný bazén. V Sant Andreu de Llavaneres zažijete i bohatý noční život, zajděte se pobavit na některou z místních diskoték, do baru či nočního klubu.

Krásná je také procházka historickým centrem města. Nejvýznamnější památkou je pozdně gotický kostel Església „Vella“ de Sant Andreu. Další kostel Església „Nova“ de Sant Andreu byl postavem v neoklasicistním slohu. Všechny tyto přednosti dělají ze Sant Andreu de Llavaneres skvělé místo pro relaxační i aktivní dovolenou. Letovisko se stává pravidelně dějištěm oslav významných svátků, jako je 30. listopadu Festa Major de Sant Andreu nebo 15. července Festa Major de La Minerva.

Středisko se rozkládá asi jen 38 km od Barcelony, kam se dostanete pravidelnou autobusovou linkou. Stejně tak dobré spojení je zajištěno i s 6 km vzdáleným letoviskem Mataró.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA