Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Santa Susanna

Santa Susanna - informace o letovisku

Santa Susanna je poměrně nově vystavěné letovisko, které navazuje na sousední středisko Malgrat de Mar, na severu pobřeží Costa del Maresme. Poslední dobou zde vyrostlo poměrně dost nových a moderních hotelů a dalších ubytovacích zařízení. Jde o typicky turistické rekreační místo, kde hosté najdou vše, co potřebují pro strávení pohodové dovolené.

Většina hotelů se nachází cca 100 metrů od pláží, které jsou omývány Středozemním mořem. Hotely jsou od pláží odděleny místní jednokolejnou tratí, která spojuje některá střediska na pobřeží s hlavním katalánským městem Barcelonou. Letovisko je obklopeno pohořím Montenegre, které je lákadlem především pro milovníky pěší turistiky. Sportovně založení jedinci si mohou zahrát minigolf nebo si dát do těla na tenisových kurtech.

Hlavním lákadlem letovisko jsou však krásné a rozlehlé pláže, které se táhnou v délce až 5 km. Tvoří je hrubší písek a jsou velmi dobře udržované. Díky pozvolnému vstupu do moře jsou vhodné pro malé děti i nezkušené plavce. Je zde několik možností sportovního vyžití, vyzkoušet můžete windsurfing, potápění, šnorchlování, kanoistiku, plachtění, vodní lyžování nebo populární parasailing. K dispozici je vám také půjčovna člunů a šlapadel. Za malý poplatek máte možnost si pronajmout lehátka a slunečníky.

Podél pobřeží se až do sousedního letoviska Malgrat de Mar táhne krásná promenáda, na které se nachází také celá řada obchůdků, restaurací, barů, vináren, kaváren, několik diskoték a nočních klubů. Nudit se zde proto nebudete ve dne ani v noci. Promenáda spojuje hotelové komplexy s historickou částí města. Každé úterý dopoledne se zde konají trhy. V Santa Susanně si můžete vybrat z široké nabídky zábavních programů, od klidného posezení v kavárně po divokou noc v místních diskotékách. Je proto ideální pro všechny věkové kategorie.

V blízkosti Santa Susanny se nachází známý vodní park s delfináriem - Marineland. Především děti budou nadšené z představení delfínů, lachtanů a papoušků. Vyřádit se pak mohou ve vodním parku s bazény, tobogány, skluzavkami a dalšími atrakcemi. Malgrat de Mar je tak především skvělou volbou pro dovolenou rodin s dětmi.

Vypravit se můžete také na lodní vyjížďku do překrásných skalnatých zátok podél pobřeží Costa Brava. Přitažlivý je i vodní park Waterworld s tobogány, bazény a dalšími vodními atrakcemi pro děti i dospělé. Nevynechejte ani tematický park Port Aventura, který byl ve stylu Disneylandu vytvořen filmovým studiem Universal Studios. Návštěvníci se zde mohou pobavit na atrakcích, jako je maxicentrifuga. Prostředí je inspirováno známými filmy.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA