Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Renedo de Piélagos

Renedo de Piélagos - informace o obci

Na severu Kantábrie se nachází zajímavá obec Renedo de Piélagos, kde žije okolo 4 tisíc obyvatel. Leží asi 10 km od pobřeží Biskajského zálivu a oficiálně patří k nedalekému městečku Piélagos.

Lokalita je přitažlivá zejména díky své výhodné poloze a blízkosti k hlavnímu městu provincie Santanderu. Renedo de Piélagos se tak stalo zajímavým a hojně navštěvovaným letoviskem.

Další jeho výhodou je, že leží v blízkosti Kantaberského moře. Navštívit tak můžete například letovisko Suaces a jeho krásné písečné pláže. V centru městečka naleznete četné restaurace, obchody, bary, zábavní podniky i sportovní zařízení – prostě vše co potřebujete k pohodové a ničím nerušené dovolené.

Pokud zatoužíte po poznání dalších zajímavých míst v oblasti, doporučujeme návštěvu Santanderu, který je vzdálena 20 km směrem na jihovýchod. Přibližně 9 km na západ leží Torrelavega, zajímavé je také městečko Santillana del Mar. Přibližně 10 km odtud leží národní park Pargue Nacional de Cabárceno, který je protkán spoustou zajímavých stezek. Místo je tak skvělé pro pěší turistiku, pozorování divoké zvěře a rostlin.

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

MEXIKO - Velký okruh

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách Mexika - Teotihuacan, Mexico-City centrum, svatyně GUADALUPE, muzeum antropologie, Tula, město Chiapa de Corzo, Canyon Sumidero, Palenque a další. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA