Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

El Campello

El Campello - informace o letovisku

Na pobřeží Costa Blanca se rozkládá malebná španělská vesnička El Campello, která se v posledních letech stává stále častějším místem pro dovolenou. Leží v autonomní oblasti Valencie, v provincii Alicante a poskytuje celoročně příjemné klima pro rekreaci. V této malé a útulné obci najdete skvělé písečné i oblázkové pláže. Mají pozvolná vstup do moře, což vyhovuje hlavně rodinám s malými dětmi a méně zdatným plavcům. Na své si zde přijdou také vyznavači nudismu, pro které je určena pláž Cala de la Lloma de Reixes.

Jedním z hlavních lákadel letoviska je také malý ostrůvek vynořující se z moře nedaleko El Campello. K tomuto ostrůvku se totiž pojí zajímavá historie. Vyzkoušet zde můžete celou řadu vodních sportů nebo jen tak relaxovat na pláži a vychutnávat klidu a příjemné atmosféry tohoto městečka. V El Campellu najdete supermarket, obchody se základním zbožím, potravinami i suvenýry, restaurace, bary i diskotéku. Každou středu se zde pravidelně koná bleší trh.

Nejdůležitějším příjmy obyvatelům v minulosti plynuly hlavně z rybolovu, ten dnes však vystřídal cestovní ruch, který zaměstnává asi polovinu obyvatel. El Campello nabízí také bohatý kulturní program, během celého roku se zde konají divadelní a taneční představení, koncerty nebo výstavy. Výborné podmínky tu najdou i milovníci sportu. K dispozici jim jsou tenisové kurty nebo krytý bazén. 

Jestliže máte k dispozici auto, vydejte se na průzkum dalších zajímavých lokalit této oblasti. Navštivte například zábavní park Terra Mítica v Benidormu, město Alicante nebo Valencie.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA