Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

La Nucia

La Nucia - informace o letovisku

Na východě valencijského regionu se nachází obec La Nucia, jež spadá do provincie Alicante. Je situována do údolí mezi letoviskem Benidorm a Callosa de Ensarría. Leží na prosluněném pobřeží Costa Blanca, které zajišťuje příjemné klima a ideální teploty po celý rok. La Nucia je tak vhodná i pro zimní rekreaci. La Nucia je vyhledávaná také pro svou klidnou a přátelskou atmosféru.

Návštěvníkům je v obci k dispozici vše, co potřebují ke strávení ničím nerušené dovolené. Najdou zde četná ubytovací, stravovací i zábavní zařízení. Nakupovat je možné v supermarketu i dalších menších obchodech se základním zbožím. Jednou týdně se zde koná trh, kde nakoupíte snad vše, na co si vzpomenete. Restaurace a bary lákají k ochutnávce španělských specialit nebo k posezení u skleničky dobrého vína. La Nucia má zajištěno pravidelné autobusové spojení s okolními městy a letovisky, vedou odtud kvalitní silnice.

I když leží La Nucia ve vnitrozemí, nudit se zde rozhodně nebudete. Okolní krajina je ideální pro pěší turistiku a cykloturistiku. Zažijete zde tak aktivně strávenou dovolenou spojenou se sportovními aktivitami. Pokud byste měli zájem, máte možnost využívat také fotbalové či tenisové hřiště. V městečku najdete několik zajímavých památek, ale za návštěvu stojí například i kulturní dům a divadlo Casa de Cultura.

Jestliže máte k dispozici auto, vydejte se za poznáním třeba do 51 km vzdáleného města Alicante nebo do Benidormu, který leží jen 8 km od La Nucie.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA