Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

El Pilar de la Horadada

El Pilar de la Horadada - informace o letovisku

Na jihu regionu Valencie se rozkládá malé příjemné město El Pilar de la Horadada. Je to příjemné místo pro strávení dovolené, nabízí totiž vše, co si turista může přát. Městečko je lemováno dlouhou písečnou pláží, která zde vytváří jakousi zátoku. Na své si zde tak přijdou milovníci koupání, vodních sportů i lenošení na pláži.

Vyzkoušet si zde můžete potápění, surfování, plachtění, jízdu na vodních lyžích nebo i rybaření. Zdejší pláž je vyhledávaná rodinami s dětmi i méně zdatnými plavci, má totiž pozvolné svažování do moře. Vydat se můžete rovněž do 10 km vzdáleného aqvaparku „de Torrevieja“, kde jsou připraveny bazény, skluzavky, tobogány a mnoho dalších vodních atrakcí. Zdejší mírné podnebí a stálé počasí během celého roku, dělá z místa ideální cíl pro rekreaci v kteroukoliv roční dobu – i v zimě.

El Pilar má dobré dopravní možnosti s okolními městy, vedou sem kvalitní silnice a je zajištěno také pravidelné autobusové spojení.  V obci najdete supermarket, obchody a krámky s potravinami i suvenýry, restaurace, bary, diskotéky a podniky s večerní zábavou. Milovníci golfu si mohou užít na greenech 6 km vzdáleného klubu Club de Golf Villamartín. Zahrát si zde můžete také tenis či minigolf. V blízkosti leží známé léčebné lázně Lo Pagan.

Pokud chcete poznat další zajímavá místa regionu, vydejte se do Alicante, které je vzdáleno 70 km směrem na jih, nebo do 55 km vzdálené Murcie.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA