Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Santa Pola

Santa Pola - informace o letovisku

Ve španělské provincii Alicante se u pobřeží Středozemního moře rozkládá malé město Santa Pola. S městem je zajištěno dobré dopravní spojení. Vedou sem rychlostní silnice a funguje pravidelná autobusová doprava.

Návštěvníkům je zde k dispozici vše, co potřebují ke strávení pohodové a příjemné dovolené – najdou zde restaurace, bary, diskotéky, obchody i supermarkety. Na své si tak přijdou milovníci nočního života a zábavy. Největším lákadlem je bezesporu 10km dlouhá, rozlehlá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Je tak ideální pro rodiny s dětmi a nepříliš zdatné plavce.

Na pláži si můžete užívat vodních sportů, jako je surfing, plachtění, potápění nebo šnorchlování. Koupání je umožněno v příjemně teplém a průzračně čistém Středozemním moři. Najdete zde také sportovní přístav a na své si přijdou i milovníci rybaření. U pláže narazíte rovněž na tenisové kurty nebo se můžete okoupat v bazénu.

V městečku se nachází mnoho umělecko-historických budov. Stojí zde zříceniny Portus Illicitanus, hrad, iberská vesnice, Acquarium i četná muzea. Santa Pola je ideální výchozím místem mnoha výletů. Navštívit můžete ostrovy Tabarca, 12 km vzdálený palmový park v Elche nebo 6 km vzdálené safari. Pěkným výletem je také prohlídka města Alicante, Valencie, Benidormu nebo Elche.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA