Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

L'Alfas del Pi

L'Alfas del Pi - informace o letovisku

Na pobřeží Costa Blanca se v provincii Valencie rozkládá útulné městečko L´Alfas del Pi. Letovisko nabízí krásné písečné i oblázkové pláže táhnoucí se až k Rincon de l´Albir. Tam se na ně navazuje další dlouhá oblázková pláž lemovaná hustou zástavbou.  Zdejší pláže mají pozvolný vstup do moře, což oceňují především rodiny s dětmi a méně zdatní plavci. Vyzkoušet si zde můžete celou řadu vodních sportů, jako je například windsurfing, paragliding, jízda na vodních lyžích nebo vodních skútrech.

V obci se nachází nákupní středisko, pošta, banka, restaurace, diskotéka i bar. K dispozici je také lékárna a svou ordinaci zde má i praktický lékař. Návštěvníci tak mají po ruce vše potřebné ke strávení pohodové a bezstarostné dovolené.

Pro oblast kolem městečka L´Alfas del Pi je typické stálé a příjemné podnebí, a to i během zimních měsíců. Najdete zde celou řadu zajímavých kulturních a historických památek a lákavou místní kuchyni. Zdejší malebná kopcovitá krajina je navíc naprosto ideální pro podnikání nejrůznějších výletů, ať již pěších nebo cyklistických. Skvělým výletem je kupříkladu cesta k vodopádům na řece Algar a Guadalest.

L´Alfas del Pi je vzdáleno 50 km od oblíbeného přímořského letoviska Alicante. Za návštěvu stojí také nedaleká prázdninová střediska, jako je například Benidorm vzdálený jen 5km, nebo 8 km vzdálené Alteu. Výhodné je tedy mít osobní automobil, nebo si jej alespoň pronajmout.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA