Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Španělsko - letoviska, lokality a destinace

Na této stránce naleznete články a cestopisy k lokalitě „Španělsko“. Informace o lokalitě, rady a tipy na cesty, fotografie a další zajímavosti k lokalitě najdete zde: Španělsko.

Costa del Azahar - Pobřeží pomerančového květu

Costa del Azahar - Pobřeží pomerančového květu

Costa del Azahar, neboli Pobřeží pomerančového květu, se nachází jižně od Barcelony. Také zde se setkáte s dlouhými a širokými písčitými plážemi, které jsou omývány krásně čistými vodami Středozemního moře. Přátelské prostředí a příznivé cenové relace dělají z Costa del Azahar ideální místo pro dovolenou.

celý článek

 

Menorca – ostrov plný barev

Menorca – ostrov plný barev

Poněkud zastíněný slávou své větší „sestry“ Mallorcy je druhý Baleárský ostrov Menorca ležící jen 40 kilometrů severovýchodním směrem. Je to však ostrov neméně krásný, oplývající rozmanitou krajinou, nedotčenou přírodou a nabízející dokonalé možnosti rekreace v pobřežních vesničkách pyšnících se jedinečnými stavbami i atmosférou.

celý článek

 

Golf na Kanárských ostrovech - Fuerteventura

Golf na Kanárských ostrovech - Fuerteventura

Asi sto kilometrů od pobřeží Afriky leží podlouhlý ostrov Fuerteventura, který je nejdelším ze všech Kanárských ostrovů a také jejich nejteplejší oblastí. Rozkládá se na ploše 1 659 km2 a vytvořila jej před mnoha miliony let vulkanická činnost. Díky příjemnému klimatu, krásné přírodě a možnostem vyžití je ideálním místem pro celoroční rekreaci.

celý článek

 

Golf na Kanárských ostrovech - Tenerife

Golf na Kanárských ostrovech - Tenerife

Ostrov věčného jara – tak bývá často označován největší a nejzelenější ze všech Kanárských ostrovů, ostrov Tenerife. Pyšní se fascinující různorodou přírodou s hlubokými lesy, exotickými písečnými plážemi, vulkanickou krajinou i úrodnými údolími s banánovými plantážemi. Mnohými je právem nazýván rájem na zemi.

celý článek

 

Golf na Kanárských ostrovech - La Gomera

Golf na Kanárských ostrovech -  La Gomera

La Gomera je nejen nejmenším, ale také nejzelenějším ostrovem Kanárského souostroví. Rozkládá se na území cca 400 kilometrů čtverečních a je přitažlivý především svou jedinečnou přírodou a rozmanitou krajinou. O La Gomeře se říká, že je kouzelným ostrovem, který se vryje do paměti každému, kdo jej navštíví.

celý článek

 

Golf na Kanárských ostrovech - Gran Canaria

Golf na Kanárských ostrovech - Gran Canaria

Gran Canaria rozkládající se na ploše 1 533 km2 je největším ostrovem Kanárského souostroví ležícího v Atlantském oceánu. Svou neskutečnou přírodní a kulturní rozmanitostí si ostrov vysloužil přezdívku „miniaturní kontinent“. Je častým cílem nejen milovníků koupání v moři, ale také golfových nadšenců, kteří si mohou zahrát na osmi kvalitních hřištích.

celý článek

 

Mallorca, perla Středomoří

Mallorca, perla Středomoří

Jako „Perla Středomoří“ nebo „Královna Baleár“ bývá nazývána Mallorca, která je největším a nejrozmanitějším ostrovem Baleárského souostroví ležícího ve Středozemním moři. V dnešní době je populárním cílem turistů z nejrůznějších koutů Evropy, lákají je sem překrásné pláže, azurové moře, stálé počasí a nedotčená příroda.

celý článek

 

Kanárské ostrovy - odpočinková dovolená

Kanárské ostrovy - odpočinková dovolená

Kam jet, když si potřebujete odpočinout, nabrat nové síly, okouzlit se krásnou přírodou a odvézt si skvělé zážitky? Kanárské ostrovy vám nabídnou vše, co hledáte, v kteroukoli roční dobu. Na sedmi ostrovech kanárského souostroví najdete vše, co k pořádné dovolené patří.

celý článek

 

Costa del Sol - Slunečné pobřeží

Costa del Sol - Slunečné pobřeží

Jednou z nejnavštěvovanějších oblastí jihošpanělské Andalusie je pobřeží Costa del Sol, tedy Slunečné pobřeží. Táhne se v délce cca 300 kilometrů od jižních svahů pohoří Sierra Nevada až po Gibraltar a navazuje na Costa de la Luz. Své pojmenování získalo pobřeží Costa del Sol po právu, pyšní se totiž až třemi sty slunečnými dny v roce.

celý článek

 

Montserrat - ideální výlet z Costa Brava nebo Costa del Maresme

Montserrat - ideální výlet z Costa Brava nebo Costa del Maresme

Španělsko? Tam už jsem přece byl. Řekne si možná mnohý z vás. A bude se to týkat především atraktivních přímořských letovisek. Horší je to s vnitrozemím. I to ale nabízí řadu zajímavých míst, vhodných k výletu od moře. Spolu s CK KALOUSEK nabízíme jeden tip.

celý článek

 

Costa Blanca - Bílé pobřeží

Costa Blanca - Bílé pobřeží

Jednou z nejvíce navštěvovaných částí Španělska je oblast Costa Blanca, tedy v překladu Bílé pobřeží. Panuje zde jedinečná středomořská atmosféra, příjemné klima, k vidění jsou nádherné přírodní scenérie a idylku završují skvělé možnosti rekreace. Podél pobřeží dlouhého 218 kilometrů se táhnou nádherné pláže.

celý článek

 

Costa Brava - Divoké pobřeží

Costa Brava - Divoké pobřeží

Costa Brava neboli Divoké pobřeží se táhne v délce cca 220 kilometrů podél severovýchodního pobřeží Španělska, v oblasti Katalánska. Jde o jednu z nejkrásnějších částí španělského pobřeží, kde se nádherné písečné pláže střídají se skalnatými útesy, o které se tříští vlny Středozemního moře. Každoročně sem za sluncem přijíždějí desetitisíce turistů.

celý článek

 
1 2 3 4 5 6
 
 
 

Náš tip

To nejlepší z PERU

Poznávací zájezd po stopách indiánských civilizací. Cestovat budete pronajatým autobusem s místním i českými průvodci. Ubytování v 3* hotelech se snídaní. CK Simon Tourist.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA