Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Matalascańas

Matalascańas - informace o letovisku

Matalascañas je název pláže a letoviska v jižním Španělsku. Kvalitní turistické služby, slunečné pláže a možnost různých sportů jsou hlavními lákadly oblasti. Je to skvělé místo pro rodiny s dětmi. Vcelku čilý noční život zas ocení mladí lidé.

Místní pláž je dlouhá přibližně 7 km a můžete po ní dojít až k nedalekému národnímu parku (Parque Nacional de Doñana). Pláž je pokrytá jemným pískem, moře je průzračně čisté a vládne zde příjemné středomořské klima. Navíc není příliš těžké najít zcela opuštěný kousek pláže a užít si tak skutečně ničím nerušenou relaxaci. Na pláži je také umístěna základna plavčíků, je to tedy vhodné místo pro koupání dětí a méně zdatných plavců.  Jsou zde navíc postaveny sprchy, je také možné pronajmout si slunečník a lehátko. Pláž lemuje řada příjemných barů s velkou nabídkou osvěžujících nápojů i něčeho menšího k snědku.

Dále od pláže se nachází řada výborných kaváren a restaurací, kde si můžete pochutnat na řadě specialit.

Pro příznivce aktivnější dovolené má letovisko také, co nabídnout. Na plážích je možno hrát spoustu míčových her, například volejbal, ale i basketbal či fotbal. Oblast je vhodná také pro vodní sporty - windsurfing, plachtění, vodní lyžování a také rybaření.

V roce 2000 zde bylo otevřeno golfové hřiště - Dunas de Doñana, které má 18 jamek a je zasazeno do malebné scenérie.

Kromě již zmíněného parku - Parque Nacional de Doñana, můžete také navštívit nedalekou obec Rocío či muzeum Torre Almenara či Muzeum podmořského světa (Museum of the Marine World).

Matalascañas nezahálí ani v noci. Po západu slunce začne vát velice příjemný vánek a okolí pláže láká k romantickým procházkám. Své dveře otvírá také řada nočních klubů a z řady podniků se linou tóny nejrůznějších hudebních stylů.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA