Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Nuevo Portil

Nuevo Portil - informace o letovisku

Na andaluském pobřeží Costa de la Luz se rozkládá městečko Nuevo Portil. Leží v jednom z nejméně navštěvovaných regionů ve Španělsku, přitom má toho tolik co nabídnout. Především vyniká svým klidem a pohodovou atmosférou, nedotčenou přírodou a je skvělým místem, kde si můžete odpočinout od každodenního shonu.

Do Nuevo Portil dodnes nepronikla masová turistik a to z něj dělá výjimečné místo. Městečko je situováno v oblasti zvané Huelva na západě Andalusie, kde hraničí s Portugalskem a španělskou autonomní oblastí Extremadura. Největším lákadlem je zdejší pobřeží, které je lemované kilometry zlatavých písečných pláží. Pláže jsou na mnoha místech ohraničeny borovými lesy a také písečnými dunami. Hlavní pláž v Nuevo Portil je dlouhá 1500 metrů a skýtá ten nejkrásnější výhled na nekonečný Atlantik.

Tato oblast má do budoucna jasné předpoklady pro rozvoj cestovního ruchu. Již teď však byla vyhlášena jistá omezení, co se týče výstavby ubytovacích zařízení. Snahou je zabránit, aby se i z této části španělského pobřeží stala továrna na dovolenou, jako je tomu v pobřežních oblastech Costa Brava nebo Costa del Sol.

Velký důraz je kladen na zachování zdejší panenské přírody a také na možnosti trávení aktivní dovolené. Nedaleko se rozkládají četné přírodní rezervace a národní parky, jako například Flecha del Rompido, Maremma Rio Piedras nebo Doñana, které rozhodně stojí za návštěvu.

Nedaleko Nuevo Portil bylo v nedávné době vybudováno nevšední golfové hřiště Nuevo Portil Golf s 27 jamkami. Je nádherně včleněno do přírodního prostředí, protkáno cestičkami pro golfové vozíky a doplněno močály s orobincem. Fairwaye jsou lemovány domy a apartmány, které patří především Kanaďanům a Švýcarům. Typickými obyvateli hřiště jsou ptáci s dlouhými modrými křídly a ve vzduchu je cítit všudypřítomná vůně zimolezu.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA