Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Isla Canela

Isla Canela - informace o ostrově

Isla Canela je malý ostrov v Andalusii ležící na jih od města Ayamonte. Ostrov je oblíbený především díky svým nezapomenutelným plážím. Jedná se o stále rostoucí letovisko s kvalitními ubytovacími zařízeními a spoustou možností vyžití, včetně golfového hřiště. Ostrov je od pevniny oddělen kanálem.

Místní pláže jsou čisté a pokryté jemným zlatavým pískem. Letovisko ale není jen výborným místem pro relaxaci a slunění, ale také k provozování mnoha (nejen) vodních sportů. Pláže mají velmi mírný sestup k moři a tak je oblast vhodná pro dovolenou rodin s dětmi. Navíc nejsou nijak přeplněné, ještě stále je zde možné najít klidné místo s minimem jiných návštěvníků.

Jelikož se letovisko dostalo do hledáčků turistů až o něco později než jiná místa ve Španělsku, bylo ušetřeno následků nepromyšleného rychlého rozvoje či nezodpovědného ničení přírody. Isla Canela je tak letoviskem typickým nejen vysokým standardem služeb, ale také obrovským přírodním bohatstvím.
V blízkosti se nachází rovněž přírodní park, ve kterém žije řada volně žijících živočichů.

Budovy na Isla Canela jsou maximálně čtyřpatrová a většinou jsou postavené v typickém andaluském stylu. Najdete zde řadu velice příjemných restaurací, barů a kaváren, obchůdků se suvenýry i obchodů se všemi nezbytnými artikly. Sportovně založení jedinci mohou navštívit jachtařský klub či bowlingové hřiště.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA