Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Águilas

Águilas - informace o letovisku

Malebná obec Áquilas se rozkládá ve španělské provincii Murcia, která je zároveň i španělskou autonomní oblastí. Největším lákadlem této oblasti je řada nádherných pláží a překrásná okolní krajina, která láká k pěším výletům.  Áquilas leží na pobřeží Costa Cálida, které je známé svými dlouhými písečnými plážemi.

Nejnavštěvovanější z nich je Playa de la Colonia, nad kterou se tyčí hrad a má ideální polohu v blízkosti centra městečka.  Návštěvníky tak lákají nedaleké četné restaurace, obchůdky, bary a zábavní podniky. I večer si tak můžete užívat na místní diskotéce nebo v klubu. Kromě obchůdků a krámků se suvenýry v obci najdete i supermarket a obchody ser základními potřebami a potravinami. Díky tomuto dostatečnému turistickému zázemí se stalo letovisko Áquilas vyhledávaným místem pro pohodovou rodinnou dovolenou.

Od přístavu se táhne pláž Playa de Levante a asi 2 km odtud je vzdálená ještě další oblíbená pláž Playa de Mantalentisco. na plážích máte možnost se věnovat velkému množství vodních sportů, jako je například windsurfing, paragliding, jízda na vodních lyžích nebo skútrech. Pláže mají pozvolné svažování do moře, proto jsou ideální nejen pro rodiny s dětmi, ale také pro nezkušené plavce. Za malý poplatek si můžete pronajmout lehátka a slunečníky.

Díky bohatému podmořskému životu jsou vody v okolí Áquilas vyhledávaným cílem milovníků potápění a šnorchlování. Bílé písečné pláže zde nádherně kontrastují s krajinou porostlou piniovými lesy. V okolí narazíte také na políčka, která si místní obyvatelé sami obdělávají. Pokud budete chtít poznat i jiná místa v této části Španělska, můžete se vydat například do 84 km vzdálené Cartageny. Přibližně 100 km odtud se nachází městečko Cabo de Gata.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA