Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Puerto de Mazarron

Puerto de Mazarron - informace o letovisku

Přístavní městečko Puerto de Mazarron najdeme na jihu španělského regionu Murcia. Jde o oblíbenou a často i v zimě vyhledávanou destinaci, která po celý rok nabízí velmi příjemné teploty. Najdete zde nádherné pláže náležící k pobřeží Costa Cálida, které mají postupné svažování do moře. Na své si zde tak přijdou nejen rodiny s dětmi, ale také méně zdatní plavci. Pokud máte zájem, můžete si na plážích vypůjčit slunečníky nebo lehátka.

Vytvořily se zde také romantické zátoky s útesy, kde najdete soukromí a nebudete nikým rušeni. Některé z těchto zátok jsou však určeny především nudistům. Vyhledávaná je však také 55 km vzdálená pláž Playa del Puerto. Puerto de Mazarron se každým rokem stává mezi lidmi oblíbenějším.

Na plážích si můžete vyzkoušet některý z vodních sportů, jako například windsurfing, surfing, wakeboarding, sailing nebo se věnovat kolektivním plážovým hrám. Rádi sem jezdí také potápěči, pro které jsou zdejší průzračné vody učiněným rájem. Pro návštěvníky je zde připraveno zázemí v podobě hotelů, penzionů, stravovacích a zábavních zařízení. Najdete zde obchůdky s potravinami i suvenýry, ale také supermarket. V samotné vesničce se pravidelně konají nejrůznější bujaré slavnosti.

Puerto de Marazzon leží u zálivu Golfo de Mazarron, který tvoří vody Středozemního moře.  Obdivovat zde můžete vrak lodi El Barco Fenicio, který patří mezi jeden z nejstarších vraků ve Španělsku. Před mnoha lety jej vyplavilo Středozemní moře. V okolí městečka se rozkládá překrásná a nedotčená příroda lákající k četným pěším výletům.

Pokud chcete poznat také další zajímavý místa tohoto kraje, vydejte se například do Murcie, která se nachází asi 70 km od městečka, nebo do historické Cartageny vzdálené 30km.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA