Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Pozo Estrecho

Pozo Estrecho - informace o letovisku

V oblasti poseté pomerančovými háji se rozkládá malebná vesnička Pozo Estrecho. Leží na východě regionu Murcia, přibližně 14 km od historické Cartageny. Vesničku najdeme nedaleko písečné kosy La Manga., která se stala velmi oblíbeným a vyhledávaným cílem turistů. Věnovat se zde totiž můžete pestré nabídce vodních a plážových sportů, potápění, nebo relaxaci u vody.

Pozo Estrecho leží na pobřeží Costa Cálida, kde se nacházejí ty nejkrásnější pláže ve Španělsku. Pláže jsou většinou písečné s pozvolným vstupem do moře, což ocení zejména rodiny s dětmi. Za malý poplatek si můžete zapůjčit lehátka a slunečníky. V blízkosti se nachází rekreační středisko Los Alcazáres či Cabo de Palos. Pokud neradi trávíte dovolenou jenom poleháváním u vody, vydejte se na výlet do nádherných nedalekých hor.

Ve vesničce je pro turisty připraveno kvalitní zázemí v podobě ubytovacích kapacit, stravovacích i zábavních podniků. K nákupům slouží supermarket nebo několik menších obchodů. Restaurace a bary lákají k ochutnávce místních specialit nebo skleničky dobrého vína. Každý pátek sem přicházejí davy turistů i místních, aby si nakoupili na tradičním trhu.

Z Pozo Estrecho je zajištěno dobré spojení s okolními městy, silnice jsou zde kvalitní a příjezd tedy bezproblémový. Pokud máte k dispozici auto, můžete se vydat za poznáním do vzdálenějších měst, jako je například 40 km vzdálená Murcia, nebo jedinečná Cartagena se secesními budovami. Vesnička má také své vlastní nádraží, můžete tedy využít služeb hromadné dopravy. Nedaleko se nachází také chráněná přírodní oblast Sierra Espuna, za návštěvu stojí také oblast Cal Blanche a La Llana.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA