Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Balsicas

Balsicas - informace o letovisku

Ve východní části španělského regionu Murcia se rozkládá malé městečko Balsicas, které leží na překrásném pobřeží Costa Cálida. Letovisko vyhledávají milovníci koupání, relaxace u vody, ale také sportovci. Oblíbenou pláží je Playa de Arena, vzdálená 12 km, kde si kromě vodních radovánek můžete vyzkoušet některý z nepřeberného množství vodních sportů.  Pláže jsou písečné a mají pozvolný vstup do moře. V případě zájmu si na nich můžete za malý poplatek zapůjčit lehátka a slunečníky.

Zdejší vody přitahují nejen sportovce, ale také rybáře nebo vyznavače plachtění na otevřeném moři. Z dalších aktivit, které můžete provozovat v Balsicas jmenujme alespoň potápění, kanoistiku, jezdectví, tenis či golf. Z Balsicas je zajištěno velmi dobré spojení do okolních přímořských letovisek jako je Cartagena, San Javier nebo Puerto de Mazarrín.

V Balsicas si na své přijdou také milovníci historie a kultury, jelikož zde stojí spousta pamětihodností a konají se nejrůznější kulturní akce. Turistům je k dispozici několik ubytovacích zařízení, restaurací, barů i zábavních podniků. Jsou zde supermarkety, několik menších obchůdků s potravinami i suvenýry. Najdou zde tak vše, co potřebují ke strávení pohodové a nerušené dovolené u moře.

Z městečka máte možnost navštívit také nedaleké jezero Mar Menor, které má rozlohu 170km2 a od moře je odděleno písečnou kosou La Manga.  Tento dlouhý pás země je ideální pro koupání a rekreaci po celý rok.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA