Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Vinarós

Vinarós - informace o letovisku

Na pobřeží Costa del Azahar se rozkládá městečko Vinarós, které je hlavním městem valencijské provincie Bajo Maestrazgo. Najdete zde velkou kamenitou pláž, která je v některých místech lemována útesy. Pláž má pozvolný vstup do moře, rády jí proto navštěvují rodiny s dětmi. Věnovat se zde můžete široké škále vodních sportů, jako je třeba vodní lyžování, vodní skútry, surfování, paragliding nebo plachtění. Díky průzračně čisté vodě Středozemního moře si zde na své přijdou také milovníci šnorchlování a potápění.

Nábřeží Vinarósu je lemováno řadou výborných podniků, které nabízí i speciality z ryb a plodů moře. Letovisko není nijak přelidněno, najdete zde proto klid a pohodu. Je proto vhodné pro turisty, kteří touží po klidné dovolené v malebném prostředí. Pokud však máte rádi bujarý noční život a divoké fiesty, není pro vás Vinarós tím pravým místem.

Místní obyvatelé se živí hlavně rybolovem, zemědělstvím a nově také prací v turistickém ruchu. Najdete zde supermarket, obchody s potravinami, základním zbožím i suvenýry. Nejvýznamnější památkou je arcibiskupský kostel la Asunción pocházející z 16. století, který zdobí nádherný barokní portál.

V okolí Vinarós se nachází ještě spousta dalších míst, které stojí za návštěvu. Z obce je zajištěno pravidelné autobusové spojení s okolními letovisky, takže pokud máte zájem, můžete se vydat kupříkladu do Tarragony, Valencie nebo Castellónu.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA