Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Navata

Navata - informace o obci

Na severovýchodě regionu Girona se v nadmořské výšce 145 metrů rozkládá prázdninové středisko Navata. Žije zde kolem 700 obyvatel, kteří se věnují převážně zemědělství a práci v cestovním ruchu. Tento moderní turistický resort rozkládající se na ploše 122 ha se může pochlubit jedinečnou španělskou architekturou a mnoha udržovanými pamětihodnostmi.

Navata poskytuje kvalitní služby, návštěvníci zde najdou vše potřebné pro strávení nerušené a pohodové dovolené. Najdete zde luxusní restaurace a bary, moderní sportovní i zábavní zařízení a dokonce i lázeňské centrum. Tam můžete podstoupit nejrůznější masáže, kůry pro krásu nebo se koupat v termálních bazénech. Návštěva takového zařízení rozhodně prospěje vašemu zdraví a vy se potom budete cítit jako znovuzrození.

Navata je vnitrozemské rekreační zařízení, které ze všech stran obklopují jezera a široké zelené plochy. Okolí je tak ideální pro pěší turistiku a výlety do nedotřené přírody. Sportovně založení jedinci jistě ocení zdejší mezinárodní 18 jamkový golfový klub Torremirona Resort Golf Club.

Ubytování hostů je umožněno v pěkných jednogeneračních domcích se zahradou a bazénem. Vyhlášeným hotelem je i Relais, kde můžete využívat jeho exkluzivních služeb. Z Navata je zajištěno pravidelné autobusové spojení s okolními městy a letovisky. Asi 10 km odtud se nachází například známé středisko Figueres. O něco vzdálenější jsou větší města jako Girona (35km) nebo Barcelona (130 km).

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA